vacant.lt

Žūklės planavimas

0 8

Galvojant apie žūklę dažnai tenka pasiplanuoti ją į priekį, kadangi ne visada galima į ją tiesiog paimti ir išvažiuoti. Norint ramiai pažvejoti visgi reikia ne tik orus susižiūrėti, bet ir tam tikrą įrangą susidėti, apgalvoti ko gali prireikti ir ko visai nereikės. Žvejojant skirtinguose vandens telkiniuose arba siekiant parsivežti tam tikros žuvies, reikia skirtingos įrangos, žvejojimo metodų. Tarkime, kai kurios žuvys lengviau pagaunamos, jei žvejojama su dugnine meškere, kitoms labiau tinka plūdinė. Tai pat kai kurioms žuvims pagauti reikalingi echolotai, kitaip jas būna labai sunku rasti. Taigi, pasiruošimas užtrunka, todėl niekada nerekomenduojama žvejybai ruoštis pradėti pusvalandį iki išvykimo, nes taip galima susigadinti visą dieną.

Norint, kad viskas eitųsi sklandžiai, vos pradėjus galvoti apie žvejybą reikia pagalvoti apie telkinį, žuvis, laiką ir dieną kada tinka. Tuomet nesunkiai suprasite ar reikalingi echolotai, kurias meškeres įsidėti ir ką dar pasiimti su savimi. Taip pat daugelį darbų galima atlikti ir kelias dienas prieš išvykstant, nes taip tikrai nieko nepamiršite, o ir nereikės perdėtai skubėti. Echolotai, meškerės, pripučiama valtis, meškerių kotai gali būti paruošti iškart ir sudėti į automobilį. Žinoma, susidėti viską reikia talpiai, kad tilptų kiti daiktai, o ir meškeres geriau suriški, kotus taip pat, kad nesiplaikstytų po automobilį – taip sumažinama tikimybė, kad kas nors sulūš ir panašiai.

Apie masalus taip pat rekomenduojama pagalvoti iš anksto. Dažniausiai tai priklauso nuo sezono, vietos kur žvejosite ir kokią žuvį norite sugauti. Kiekviena žuvis labiau mėgsta tam tikrus masalus, todėl būtinai apie tai pagalvokite ir nusipirkite visko ko reikia dieną prieš, taip nereikės rūpintis masalais ryte prieš išvykstant. Žinoma, jei važiuosite pro žvejų parduotuve, tuomet tą galima atlikti ir prieš žvejybą.

Jaukai kaip ir masalai yra svarbūs ir nors labai dažnai daugelis galvoja, kad pasiruošti jauką galima iškart vietoje, geriau tą padaryti iš vakaro, taip būsite tikri, kad viskas pakankamai išbrinkę, o taip pat jei žvejosite šaltuoju sezonu, kai vanduo būna labai šaltas, vietoje jauką užsimaišyti nebus labai malonu, nes tą daryti teks su geliančiu vandeniu.

Komentarai
Kraunama...