vacant.lt

Vasara plaukams reikia daugiau drėgmės

0 12

Nors saulė džiugina šiltu oru ir ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis, šiltu jūros vandeniu, tačiau reikia nepamiršti, kad oda ir plaukai nuo jos taip pat labai nukenčia, dėl ko rudenį pasimato ne tokie ir geri vasaros rezultatai – plaukai būna išsausėję ir sulūžinėję, o nusiplovus įdegiui ir oda tikrai nestebina. Nors vasaros metu odą apsaugoti galima kremais su specialia apsauga, plaukams dėmesio skirti daugiau pamirštama. Jei nenorite rudens metu liūdėti dėl išsišakojusių ir labai išsausėjusių plaukų, jų būklę teks rūpintis visą vasarą. Žinoma, geriausia jei puikiai plaukus prižiūrėjote ir iki vasaros, tuomet jie nebus taip lengvai pažeidžiami. Taigi, pradėkite galvoti apie plaukų drėkinimą, o puikiai jums padės kaukės, plaukų kondicionieriai bei kitos priežiūrai skirtos priemonės.

Pirmas dalykas, kas gali apsaugoti plaukus nuo kenksmingų spindulių tai skrybėlė. Jei nėra tikslo būti ant saulės, visuomet ieškokite pavėsio arba turėkite kokį nors galvos apdangalą. Jei plaukai tiesiogiai su saulės spinduliais nekontaktuos, tuomet turėsite daug mažiau problemų su plaukais ateityje. Žinoma, tai nereiškia, jog plaukams nebereikės intensyvios priežiūros, tačiau tai vis tiek kur kas geresnis variantas, nei demonstruoti plaukus saulės spinduliams. Taip greičiau nublunka ir plaukų spalva, o ir galų lūžinėjimas su tuo labai susijęs.

Kad plaukai liktų uždarytas žvyneliais ir pamaitinti, būtini plaukų kondicionieriai po plaukų plovimo šampūnu. Jei nenaudosite šios priemonės, jie liks atidarytais žvyneliais, todėl plauko vidus bus lengviau pasiekiamas ir dar lengviau žalojamas. Vasara patartina naudoti net ir riebesnius plaukų kondicionierius, ypač jei plaukai yra labai sausi ir įprastai. Tuomet verta nepamiršti ir plaukų galiukų serumo, aliejukų ir panašių priemonių, kurios gali palaikyti plaukų drėgmę. Daugeliui itin tikti gali nenuplaunami, tačiau ir per daug plauko neapkraunantys plaukų kondicionieriai. Kaukės plaukams irgi labai svarbios nes gali padėti atstatyti plauko drėgmės balansą po karštos dienos. Nebūtina kaukėmis lepintis kasdien, tačiau bent porą kartų per savaitę naudojant intensyviai drėkinančią plaukų kaukę tikrai pavyks suteikti jiems elastingumo, kurį saulė pasisavina.

Komentarai
Kraunama...