vacant.lt

Valties pasirinkimas: pripučiamos valtys

0 105

Turėti valtį išties labai smagu. Kad ir kokiais tikslais ji būtų naudojama, pasiplaukioti visada malonu bet kokiame vandens telkinyje. Tiek stovyklaujant, tiek žvejojant ar tiesiog leidžiantis pasimėgauti šilta popiete gamtoje, vanduo yra neatskiriamas dalykas šiltuoju sezonu, todėl ir valtis kai kuriems gali labai praversti. Tais atvejais, jei itin mėgstate vasaromis nuomotis priemones pasiplaukiojimui, tikrai labai verta apsvarstyti investavimą į valtį, tuomet galėsite bet kada ją naudoti pagal norimą paskirtį. Vieniems jos reikia tik dėl malonumo plaukiotis, kiti itin mėgsta žvejoti, dar kiti nori vasarą praleisti stovyklaujant arba tiesiog ieško įdomesnių laisvalaikio praleidimo būdų. Jei galvojate apie valties įsigijimą, reikia nepamiršti įvertinti kam ji bus naudojama, taip geriau žinosite ar reikalingi valties varikliai bei kokio dydžio valtis būtų geriausias sprendimas.

Pripučiamos valtys tinka daugeliui veiklų ir tai yra didžiausias jų privalumas. Jas lengva transportuoti, nes jos su kitomis valtimis palyginus yra labai kompaktiškos. Išleidus orą, dažnai jos gali tilpti ir į automobilio bagažinę. Taigi, tokiu atveju ją nesunku nusivežti prie bet kurio vandens telkinio, be jokio papildomo apsikrovimo. Ją patogu bus naudoti ir žūklei, ir paprastam pasiplaukiojimui, tačiau reikia žinoti, kad ir pripučiamos valtys yra skirtingos. Jos gali būti irklinės ir motorinės. Žinoma, pasirinkti reikia pagal savo poreikius, todėl įvertinkite ar jums valties varikliai yra reikalingi ar tiesiog užteks galimybės plaukioti naudojant irklus. Jei nesate tikri pagalvokite apie tai kam valtis bus naudojama, o jei nežinote ko tiksliai norite, geriau pasirinkti valtį, kuri turi vietą valties varikliams, jog atsiradus norui galėtumėte jį integruoti.

Pripučiamos valtys gali skirtis ir dugnu, tačiau tai būdinga toms valtims, kurias varo valties varikliai. Jos gali būti su kietu, stabilesniu dugnu arba su pripučiamu dugnu. Kietą dugną dažniausiai renkasi žvejai, kurie nori turėti galimybę vidury vandens telkinio pažvejoti ir atsistojus, ypač jei tai ne pora valandų trunkanti pramoga. Pripučiamas dugnas kiek kompaktiškesnis ir lengvesnis, todėl ir transportavimas jo yra daug patogesnis.

Komentarai
Kraunama...