vacant.lt

Sprendimai norint išskirtinių lubų

0 31

Ne visada namuose norisi nuobodžių, visiškai neišsiskiriančių sprendimų. Kartais daug smagiau ir geriau yra pasirinkti neįprastus ar modernius sprendimus, kurių pas kitus žmones nesate matę. Jei ir jums norisi ko nors neįprasto, tuomet būtina pagalvoti apie idėjas, kurios tikrų jūsų namuose, prie esamo stiliaus. Vienas iš sprendimų, kurs dažniausiai visose namuose būna vienodas yra lubos. Tikrai daug žmonių teikia pirmenybę viskam tik ne joms, todėl jos lieka tiesiog baltos be jokių įdomesnių sprendimų. Daugelis įsitikinę, jog lubos turi būti neutralios, tačiau tai nėra tiesa – jei yra poreikio tikrai jas galima paversti puikiu akcentu ar detale. Šiais laikais spalvos gali būti įvairios, o įtempiamų lubų montavimas leidžia džiaugtis net ir blizgiomis lubomis. Šviestuvų pasirinkimas irgi turi įtakos lubų išvaizdai, tačiau ką pasirinksite, priklauso nuo jūsų. Taigi, jei ieškote neeilinių sprendimų, pateiksime kelis patarimus, tačiau nepamirškite, kad galimybių yra daug daugiau nei galite įsivaizduoti ar rasti internete.

Norintiems jaukumo, visuomet lubas papuošti galima medžio elementais. Visiems puikiai žinoma, kad medis turi savo savybę suteikti jaukumo ir šilumos bendram namų vaizdui. Jei turite aukštesnes lubas, medis tikrai nepakenks. Žinoma, įvertinkite ar jis tinka namų stiliui ir jei viskas tvarkingai dera, medis gali būti puikiausias būdas įvaizdį pakeisti. Dabar galima rasti labai daug apdailos variantų luboms, todėl galima džiaugtis itin puikiais sprendimais.

Jei medžio elementai ne itin džiugina, tuomet galima išbandyti skirtingus dažymus. Tarkime, dažymas dryžiais gali būti geras akcentas modernaus stiliaus namuose. Jei galvojate apie dar įdomesnius variantus, jums gali tikri įtempiamų lubų montavimas. Tokios lubos gali būti net ir su pasirinktomis nuotraukomis ar paveikslėliais, tai galima turėti tokias lubas, kokių niekas niekada neturėjo ir neturės. Pats įtempiamų lubų montavimas susideda iš karkaso ir plėvelės tvirtinimo, tad ši konstrukcija nėra tokia sunki ir ilga, kaip gali kai kuriems pasirodyti. Jei dar vis abejojate ko iš tiesų norisi namuose, galima rinktis ir tapetus, kurie taip pat yra klijuojami ir ant lubų, tačiau daugeliui tokie darbai nėra itin malonūs, o ir viską tvarkingai suklijuoti yra nelengva.

Komentarai
Kraunama...