vacant.lt

Romanečių derinimas prie interjero – lengvas ar varginantis procesas?

0 4

Romanečių atsiradimas siekia net senovės Romos laikus. Tai – nuostabus langų uždengimo būdas, kuris interjere padės sukurti ne tik savitą Viduržemio jūros stilių, bet ir įneš praktiškumo į mūsų namus.

Romanetės tikrai nėra sukurtos specifinėms patalpoms – jas lengvai priderinsite įvairiose patalpose: svetainėse, miegamiesiuose, vaikų kambariuose, virtuvėse. Taip pat jas vis dažniau galima pastebėti naudojamas ir įstiklintuose balkonuose. Šie elegantiški langų uždengimai nereikalauja ypatingo baldų išdėstymo, jie nenaudoja kambario erdvės, o namuose bėgiojantys augintiniai ar maži vaikai jų taip lengvai neužkliūva.

Romanetes labai lengva priderinti prie interjero dėl itin plataus audinių pasirinkimo bei įvairių drapiravimo būdų. Taip pat romanečių audinį pakeliančios virvutės gali suteikti papildomo žavesio. Praktiškos romanetės harmoningai susilieja su įvairių stilių interjerais. Be to, jos visada atrodys švarios ir tvarkingos, kadangi jas nuimsite, išskalbsite ir išlyginsite be jokių sunkumų.

Skoningai priderintos prie interjero spalvų, romanetės kartais atrodo gražiau nei prabangios užuolaidos. Tiek iš vidaus, tiek iš išorės Jūsų langai atrodys išskirtinai, elegantiškai ir tvarkingai.

Komentarai
Kraunama...