vacant.lt

Pramogos vasarą: idėjos ką nuveikti

0 13

Kiekvieną vasarą norisi išbandyti ką nors naujo ir šiltą orą paskirti nuotykiams bei aktyviai arba smagiai veiklai. Jei atrodo, kad jau daugelį dalykų padarėte – nuvykote prie ežero, stovyklavote, išplaukėte baidarėmis ir nebeliko ką veikti, laikas pagalvoti apie kitokias veiklas, kurių dar išbandyti neteko arba nedrįsote. Vasaros sezonu galima sugalvoti labai daug įvairiausių veiklų – kateriai, oro balionai, labirintų išbandymas, keliavimas po šalies parkus ir takus. Kiekvieną šiltąjį sezoną galima atrasti vis ką nors naujo, svarbiausia nebijoti ir rasti tinkamas veiklas būtent sau ar savo šeimai. Straipsnyje rasite kelias idėjas, kurių galbūt dar neišbandėte.

Stovyklavimas greičiausiai nei vienam tikrai ne naujiena, tačiau vasaros laikas neatsiejamas nuo gamtos, todėl joje tikrai norisi nors kelias vasaros dienas pabūti. Dažniausiai itin gamtoje traukia vandens pramogos, kadangi karštomis dienomis norisi sieti savo laisvalaikį su vėsesniu vandeniu. Jei kateriai, valtys ir baidarės jau išbandytos, galima pabandyti paskraidyti virš vandens su skraidykle, kuri yra varoma vandens srove. Tai gana ekstremalus, aktyvus laisvalaikis, kuris tiks ne visiems, bet mėgstantiems iššūkius tai gali būti labai smagi patirtis. Jeigu tokia veikla ne itin domina ir norite laisvalaikį leisti saugiau su šeima, vaikais, tuomet pradžiugins tiesiog kateriai, kuriais galima itin maloniai pasiplaukioti.

Kiek mažiau žinoma ir dar tikrai ne visų išbandyta veikla yra laiko praleidimas pasiklydus miške. Skamba keistai, tačiau toks komandinis žaidimas tikrai gali labai pradžiuginti. Dažniausiai tokia veikla patinka tiems, kurie mėgsta galvosūkius, užduotis ir pergalės jausmą. Šiai pramogai reikalinga komanda, kuri suskirstoma į dvi ar tris grupeles. Jos būna paliekamos skirtingose miško vietose. Tada prasideda užduotys ir kelio ieškojimas, o tikslas yra patiems rasti kelią išeiti iš miško. Panaši pramoga yra ir kukurūzų labirintai, kai reikia rasti kelią iš didžiulio kukurūzų lauko. Tai tikrai gali būti labai įdomiai praleista diena, ypač jei stengiatės išeiti iš labirinto kuo greičiau – juk visada galima pagerinti rekordą. Veiklų vasaros metu tikrai yra daug, svarbiausia pasirinkti tai, kas iš tiesų įdomu ir smagu būtent jums.

Komentarai
Kraunama...