vacant.lt

Patarimai naudojantiems savaiminio įdegio priemones

0 9

Įdegis, kuris nereikalauja pastangų tikrai gali pradžiuginti kiekvieną, mėgstantį kiek tamsesnį odos atspalvį, kuris džiugina šiltuoju sezonu. Deja, vieniems įdegti saulėje nepavyksta, kiti supranta, jog saulė daro daug daugiau žalos odai, todėl ne retai pasirenkami savaiminio įdegio kremai. Saulė daro labai didelę žalą kiekvieno žmogaus odai, todėl apsauga nuo saulės yra būtina kiekvieną kartą deginantis. Deja, dėl SPF joje įdegti būna sunkiau, būtent tada pasirenkamos deginimosi alternatyvos – soliariumai ir įvairūs kremai, suteikiantys atspalvį. Soliariumuose puikiai įdegti padeda uv lempos bei soliariumų kremai. Nors tokios priemonės gali pasirodyti kaip labai rizikingas būdas, nes ne visuomet galima išgauti tokių rezultatų, kokių tikimasi, tačiau keli patarimai gali padėti tapti tikru specialistu. Su patarimais bus nesunku tolygiai paskirstyti įdegio kremą ir įgauti išsvajotą odos spalvą. Žinoma, daug kas priklauso nuo pasirinktos priemonės, todėl pirmasis patarimas – visada rinktis tik kokybiškus produktus, kad vėliau nereikėtų slėptis namuose iki kol atsiplaus kremo suteiktas atspalvis.

Jei naudojami savaiminio įdegio kremai, dieną prieš procedūra reikia tam pasiruošti. Rekomenduojama švariai nusiprausti, atlikti kūno plaukelių depiliaciją, nušveisti odą, jog neliktų ant paviršiaus jokių negyvų odos ląstelių. Atlikti tą prieš dieną reikia todėl, kad būtumėte užtikrinti, jog prie įdegio kremo naudojimą oda nebus sudirgusi nuo šveitimo ar depiliacijos. Prieš tepantis kremu, rekomenduojama taip pat švariai nusiprausti ir nusausinti odą. Jei oda yra labai išsausėjusi ar yra tam tikrų vietų, kurios šerpetoja, yra praradusios drėgmę, geriau procedūrą nukelti arba iš anksto drėkinti kūno oda iki kol ji atsigaus, taps švelni, lygi ir be išsausėjusių vietų.

Jeigu įdegio kremai jūsų rutinoje visiška naujiena ir ankščiau nesate su jais susidūrę, pradžioje galima pasirinkti netinkamą kiekį priemonės, dėl ko atspalvis gali būti per tamsus. Taip pat pasitaiko, kai nepavyksta tolygiai išsitepti priemonės. Išsitepimui padėti gali specialios kempinėlės, servetėlės, kurios padeda tolygiai viską paskirstyti. Na, o jeigu baisu dėl per tamsaus galimo atspalvio, verta įdegio kremą maišyti su kūno kremu ar losjonu, tuomet bus išgaunamas ne toks ryškus atspalvis. Pakartojant procedūrą kitą dieną atspalvis patamsės, jei po pirmos procedūros jis buvo pernelyg blankus. Iš esmės geriau atspalvį tamsinti po truputį, tai bus galima valdyti situaciją ir atitaikyti norimą spalvą idealiai. Iškart odai įgavus itin tamsią spalvą, bus sunku jos greitai atsikratyti. Vieniems atspalvis nusiplauna greičiau, kitiems laiko ilgiau.

Komentarai
Kraunama...