vacant.lt

Naujos valties pasirinkimas: dugno ir medžiagos svarba

0 22

Valties pirkimas gali būti tikrai sudėtingas, ypač jeigu tai daroma pirmą kartą. Nieko neišmanant ar nepasidomėjus vargu ar būtų galima gerai išsirinkti tokį daiktą. Kad ir kaip bebūtų, valtys tikrai gali pagerinti stovyklavimą ar žvejybą, todėl jei jau seniai galvojate, kad šį daiktą reikėtų turėti, tuomet įsigyti labai verta. Žinoma, valčių tipų labai daug, skiriasi jų dydžiai, medžiagos, vienoms tinka valties varikliai, kitoms ne, todėl pirmiausia reikia puikiai suprasti savo poreikius ir prioritetus, tuomet pasirinkimas nebus toks sunkus, koks gali atrodyti. Išsirinkus gerą valtį, ji bus ilgaamžė, todėl atlaikys tikrai ne vieną sezoną. Daugeliu atveju pirmaisiais kartais tikrai nereikia rinktis plastikinės ar aliuminės valties, pilnai užtenka pripučiamų valčių, kurios puikiai atlieka savo funkciją. Žinoma, jeigu naudosite valtį ne pramoginiams tikslams, itin dažnai, galbūt, kai kuriais atvejais tvirtesnė, nepripučiama valtis gali būti pranašesnė.

Pvc valtys turėtų būti pakankamai storo sluoksnio, jeigu norisi tvirtesnio varianto. Pati medžiaga yra pakankamai atspari daugeliui neigiamų aplinkos veiksnių, tad su ja problemų neturėsite. Visgi jei pvc sluoksnis labai plonas, valties nereikėtų pirkti, nes tokia ji nebus kokybiška. Bent 4 pvc sluoksniai tikrai turėtų būti, jei norite valtį naudoti dažnai įvairiais atvejais. Kitas dalykas kas turi reikšmės yra būtent valties dugnas. Jei galvojate ne tik valandai išplaukti ir ne tik pramogai valtį naudoti, bet ir žvejojimui, tuomet kietas dugnas bus tikrai geresnis pasirinkimas nei pripučiamas. Jis stabilesnis, leidžia valtyje atsistoti, jaustis patogiau. Trumpesniems pasiplaukiojimams užtekti gali ir pripučiamo dugno.

Valties varikliai negali būti pritaisomi prie bet kokios valties. Pripučiama valtis turi turėti tam skirtą vietą. Tuomet ją galima valdyti ir varikliu, ir irklais, tad ji būna daug universalesnė. Žinoma, kartais valties varikliai yra visiškai nereikalingi, tad nelieka reikalo mokėti papildomų pinigų už valtį, kuri turi jam pritaikytą vietą. Tačiau gerai pagalvokite ar vėliau nesinorės variklio, nes tuomet tektų pirkti antrą valtį, kas taip pat būtų pinigų išmetimas. Jei yra bent menkiausias šansas, kad variklio užsinorėsite, tuomet universalumas būtų protingesnis pasirinkimas.

Komentarai
Kraunama...