vacant.lt

Modernus interjeras – kaip tokį susikurti?

0 16

Modernus stilius dabar itin populiarėja ne tik namuose, bet ir biuruose. Jį susikurti tikrai nėra labai sunku, svarbiausia suprasti, kad tai visiškai atvirkščias variantas įprastiems stiliams, kur dominuoja didesnis daiktų, baldų ir dekoracijų kiekis. Įprastai namuose būna gana daug įvairiausių, spalvingų dekoracijų, spintelių, o biuruose darbo baldai taip pat dažnai būna nukrauti nereikalingais daiktais, kurie neteikia naudos ir tik užima vietą. Modernus stilius siejamas su minimalizmu, kas reiškia, jo mažiau gali būti daugiau, jei viskas stilinga ir dvelkia harmonija. Jei vis dar nežinote kaip ofisą ar namus paversti tikra modernumo oaze, verta daugiau pasidomėti apie šį stilių arba pasikliauti dizaineriais, kurie kuo puikiausiai padės išsirinkti tinkamus sprendimus savo interjerui.

Modernumas patinka daugeliui jaunų žmonių. Kol kas vyresniems žmonės didelis dekoracijų kiekis, mažiau erdvės atrodo daug jaukesnis variantas. Tačiau modernumas irgi gali būti labai jaukus, svarbiausia žinoti kaip jį susikurti tinkamai. Pirmas dalykas ką reikia pasirinkti ar norėsis visiškai minilistinio stiliaus ar labiau industrinio. Pagal tai bus lengviau susikurti tai, ko iš tiesų norisi.

Moderniuose ofisuose populiarūs ne itin masyvūs darbo baldai, taip pat verta išsirinkti 2-3 spalvas ir naudoti jų atspalvius, o ne visą paletę. Puiku jei pavyksta suderinti spalvas, kurios ir taip reprezentuoja įmonę. Jei pasirenkamas industrinis stilius, tuomet galima palikti ofiso sienas betonines, atviras lubas, o darbo baldus rinktis metalo spalvos arba tiesiog turėti kelis metalo akcentus, kaip kokie nors paveikslų rėmeliai ir panašiai. Visuomet tinkamų pavyzdžių galima rasti internete, tuomet bus lengviau suprasti ko norisi savo darbo vietai.

Namuose modernus stilius neprivalo būti toks tuščias, jame galima panaudoti daugiau dekoracijų, tačiau tikrai persistengti neverta. Visas modernumo grožis ir slypi tame, jog nekaupiami nereikalingi daiktai, o ir pats interjeras atrodo itin tvarkingai. Pasirinkus minimalistinį stilių, turėtų vyrauti švelnūs paviršiai – prabangios medžiagos, stiklas, medžio plokštės, marmuras ar jo imitacijos. Industrinis stilius yra daug grubesnis, jis dekoruojamas mažiau, todėl yra praktiškesnis, bet patinka ne visiems.

Komentarai
Kraunama...