vacant.lt

Mėgstantiems įdegį rekomenduojami savaiminio įdegio kremai

0 6

Raudonuojanti oda pažįstama daugeliui, užtenka vos valandėlę pabūti po saule, kai nenaudojama apsauga nuo saulės. Raudonumas tikrai nedžiugina, o ypač jei atsiranda nudegimas, kuris priverčia ne tik odą atrodyti siaubingai, bet ir sukelia skausmus. Su saulės voniomis niekada nerekomenduojama persistengti, kadangi per ilgas užsibuvimas jose gali paskatinti ne tik įdegį, bet ir odos vėžį. Kremas nuo saulės dažnai pagerina odos atsparumą spindulių poveikiui, tačiau tuomet ir įdegis taip greitai neatsiranda, o jo siekia daugelis. Tuomet pasirenkami prastesnė apsauga, kuri ne taip gerai apsaugo ir oda vis tiek būna pažeidžiama. Norint sveikos ir gražios odos saulės reikėtų vengti, ypač nuolatinio deginimosi joje. Net ir trumpi pasisėdėjimai lauke karštą dieną turi būti su SPF priemonėmis šalia. Ką daryti tiems, kurie svajoja apie vasarišką įdegį, bet nori odai pakenkti kiek įmanoma mažiau?

Vienas iš geriausių ir net saugiausių būdų įdegti yra būtent savaiminio įdegio kremai. Jie naudojami gana paprastai ir gali būti puikūs namų sąlygomis, jei pasirenkamos geros priemonės. Kuo kokybiškesnis produktas, tuo jis lengviau pasiskirsto ir užtikrina, kad ant kūno nebus jokių dėmių, dryžių ir atspalvis atrodys vientisai, tolygiai. Įdegio kremai gali būti tepami su pirštine ar kempine, kurios būna specialiai sukurtos tolygiam odos padengimui. Tepti tokius produktus reikia kas kelias dienas, kad būtų palaikomas norimas atspalvis. Kadangi tokiose produktuose būna nemažai drėkinamųjų ingredientų, oda atrodo dar geriau.

Soliariumai irgi gali būti kaip alternatyva saulės vonioms, tačiau per dažnas buvimas tarp lempų gali paveikti odą neigiamai, visgi tokios procedūros kiek sausina odą. Būtent todėl soliariumų kremai gali labai pagelbėti ir leisti odai atrodyti švelniai, minkštai ir be jokių išsausėjusių vietų. Soliariumai suteikia ir naudos  – jose praleisti užtenka daug mažiau laiko, o specialios jų lempos paskatina vitamino D gamybą. Kokybiškų priemonių prieš deginimąsi soliariume atrasti galima – https://hempz.lt/ svetainėje. Taigi, mėgstant įdegį, jį tikrai galima išgauti ir nebūnant saulės atokaitoje ilgą laiką. UV spinduliuotė itin pavojinga dienos viduryje, todėl net ir su SPF rekomenduojama tokiu metu vengti saulės. Viskas gali būti sveika ir saugu, jei numatomos ribos, todėl džiaugtis saule per ilgai nerekomenduojama. Įdegį palaikyti padės galimos alternatyvos.

Komentarai
Kraunama...