vacant.lt

Krūtų didinimas: ką žinoti svarbiausia?

0 14

Kiekviena moteris nori gyventi be kompleksų, didžiuodamasi savo kūnų ir nesilygindama su kitomis. Deja, šiais laikais kompleksai aplanko tikrai ne vieną moterį ir net vyrą. Tobulos kūno formos vis labiau pabrėžiamos internete, televizijoje ir visais kitais įmanomais komunikacijos būdais. Kartais iki pilnos laimės trūksta labai nedaug, todėl tikrai verta apsvarstyti viską, ką galima dėl savęs padaryti. Viena iš dažniausiai moterų norimų operacijų yra krūtų didinimas implantais. Nereikia apie tai galvoti kaip apie negerą dalyką – norėti atrodyti sau gražiai tikrai labai gerbtina, tad pasijutus nesaugiai dėl savo kūno, problemą tikrai galima išspręsti. Ilgai laukti pokyčiai gali net labai nustebinti, todėl į gyvenimą pradedama žvelgti daug laimingesnėmis akimis.

Žinoma, prieš pradedant operacijas labai svarbu žinoti kas tai yra, kaip vyksta, kaip pasiruošti ir panašiai. Dažniausiai ilgą laiką apie tai galvojant ir svajojant, pasidomima kiek įmanoma daugiau, kad tik būtų aišku į ką veliamasi. Krūtų didinimas implantais nėra itin pavojinga operacija, tačiau jos eigą verta žinoti. Kai kurie dalykai netgi labai svarbūs, nes nuo to priklausys ir tai kokią krutinę turėsite ateityje. Pavyzdžiui, svarbu pasidomėti kokie implantai yra gaminami, kokius dėtis saugiausia, kuri forma tinkamiausia. Daugeliu atveju apie tai pasikalbama su plastikos chirurgu, kuris visą informaciją išdėsto konsultacijos metu. Taip pat tuomet išsiaiškinami paciento norai, lūkesčiai.

Vieni saugiausių implantų yra plačiai pasaulyje žinomi silikoniniai implantai. Jie yra su silikoniniu polimeriniu apvalkalu ir užpildomi silikoniniu geliu. Kol kas tai saugiausia medžiaga su kuria dirbama. Žinoma, visada siūloma rinktis kuo geresnius gamintojus. Taip pat svarbu apsvarstyti krūtinės formą, tuomet krūtų didinimas implantais bus tikrai sėkmingas ir stebintis rezultatais. Pasirinkti galima apvalius implantus arba lašo formos, kurie atrodo natūraliau. Pasirinkimas priklauso nuo pacientų norų. Taip pat pasirenkamas ir dydis, dažniausiai jį pasiūlo chirurgas, tačiau nuomonės ne visuomet sutampa ir moterys nori didesnės krūtinės. Žinoma, norint neįprastų dydžių, chirurgai turi teisę atsisakyti daryti tokią operaciją, jeigu jam tai atrodo visiškai nereikalinga ir neracionalu.

Komentarai
Kraunama...