vacant.lt

Kokias lubas rinktis – aukštas ar žemas?

0 23

Idėjų naujiems namams kyla įvairiausių – smagu planuoti kur bus vonia, kokie baldai puoš svetainę, kokios spalvos dominuos ar koks virtuvės komplektas bus pasirinktas. Interjeras tikrai labai svarbus kiekvienam būsto savininkui, tačiau prieš pradedant galvoti apie baldus ir namams reikalingą įrangą, vertėtų nepamiršti tikrųjų pagrindų, nuo ko ir reikia pradėti. Grindys, sienos ir lubos yra tai, ką išsirinkti ir įrengti reikia pirmiausiai, todėl labai svarbu nuspręsti spalvas, raštus ir apžvelgti galimybes. Daugelis neskiria pakankamai dėmesio lubų įrengimui, o tiesa ta, kad jos irgi gali būti labai įvairios, ypač, kai pasirenkamas įtempiamų lubų montavimas. Lubos taip pat gali būti dažomos įvairiomis spalvomis, aukštos arba žemos, todėl svarbu tai apgalvoti prieš pradedant daryti kitus sprendimus susijusius su interjeru.

Žinoma, jei namas yra perkamas pasirinkti kokio aukščio bus lubos neįmanoma. Žinoma, jei lubos per aukštos, visuomet padės įtempiamų lubų montavimas, tačiau žemų lubų nepakeisi. Statant namą viskas priklauso tik nuo žmogaus norų, tačiau tenka atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip vėdinimo vamzdžiai, šviestuvai – juk bendrame vaizde viskas turi atrodyti gerai, nepriklausomai nuo lubų aukščio.

Žemesnių lubų privalumai labai akivaizdūs ir jie labiau susiję su praktiškumu. Žiemos metu, turint žemesnes lubas, daug mažiau išleidžiama pinigų šildymui, nes šildoma mažesnė erdvė. Taip pat mažiau kainuoja sienų apdaila, o kai kuriems žemesnės lubos dar ir jaukesnės nei aukštos. Tačiau aukštos lubos irgi turi savų pliusų – daugelis labai vertina erdvę, o jos tikrai leidžia ja pasimėgauti. Taip pat aukštos lubos tinka tiems, kurie namuose nori antresolės ar palėpės.

Reikėtų suprasti, kad aukštos lubos labiau tinka norintiems klasikinio interjero sprendimų, kuriame, žinoma, gali būti integruoto ir šiek tiek modernumo. Prie žemų lubų tinka beveik viskas, bet geriausiai jos atrodo skandinaviško stiliaus namuose. Nepriklausomai nuo to kokios bus lubos, verta galvoti ir apie jų spalvas, tekstūrą, todėl visuomet apsvarstykite ar lubas dažysite ar paliksite tvarkingas baltas, o galbūt bus aktualus įtempiamų lubų montavimas ar gipso kartono lubų montavimas.

Komentarai
Kraunama...