vacant.lt

Kodėl saules vonias verta keisti į savaiminio įdegio kremą?

0 7

Saulės vonios yra bene dažniausiai pasirenkamas būdas įdegti ir mėgautis rudu kūno odos atspalviu. Kiekvieną vasarą galima matyti itin daug žmonių paplūdimiuose, kur visi noriai deginasi prie vandens. Žinoma, kiekvienais metais specialistai praneša, kad besideginant savo odą reikia saugoti. Visgi per didelės kaitros, per ilgas buvimas saulėje be spf arba su netinkama apsauga nuo saulės, gali paskatinti ir odos vėžį arba odos sausėjimą bei kitas problemas. Dažniausiai saulės vengti nurodoma nuo 11 iki 16 valandos, nes tuomet vasaros metu ji būna aktyviausia. Šiuo laiku tikrai reikia skirti odai daugiausiai dėmesio ir pačią geriausią apsaugą, tačiau kai kuriems tai gali pasirodyti pats puikiausias metas įdegti. Kremas nuo saulės su aukšta apsauga padeda odą apsaugoti, tačiau tai atlikti reikia ne tik vasaros metu besideginant, bet ir visus metus. Net ir šaltuoju sezonu saulė gali priversti odą greičiau senti, todėl rekomenduojama būnant lauke kasdien naudoti spf turinčias odos priemones. Patepti šaltuoju sezonu reikia tas vietas, kurių nedengia drabužiai. Kadangi dabar vis dažniau kalbama apie saulės daromą žalą, vis populiaresni tampa savaiminio įdegio kremai.

Savo odai pakenkti niekas nenori, tačiau rudas atspalvis daugeliui yra toks patrauklus, jog visiškai jo atsisakyti gali būti sunku. Šiais laikais, žinoma, yra soliariumai, įvairios priemonės, skirtos atspalviui išgauti ar palaikyti. Kaip ir saulė, soliariumai gali būti šiek tiek žalingi, jei jais naudojamasi per dažnai, todėl norintiems geriausiai apsaugoti odą, reikalingi soliariumų kremai. Savaiminio įdegio kremai irgi laikomi gana žalingais, tačiau verta žinoti, jog daugeliu atveju tokio tipo kremai, losjonai, pieneliai gali būti geriausias ir saugiausias pasirinkimas.

Be abejonės tam, kad savaiminio įdegio kremai tikrai nekenktų ir įgyvendintų pagrindinį tikslą, reikia išsirinkti kokybišką priemonę, kuri ne tik suteiks norimą spalvą, galės būti tolygiai ištepama, bet ir neturės jokių kenksmingų ingredientų savo sudėtyje. Rinkoje galima rasti labai daug puikiai veikiančių, tik saugiais ingredientais praturtintų priemonių, todėl galima mėgautis saugiu įdegiu ir nuolat atrodyti taip, kaip norisi. Kremą ar kitą įdegio priemonę reikia rinktis atsižvelgiant į odos tipą, jos spalvą ir norimą atspalvį. Tai lygiai taip pat svarbu kaip ir gera priemonės sudėtis.

Komentarai
Kraunama...