vacant.lt

Kas svarbu renkantis rankšluosčius viešbučiui?

0 16

Yra keli svarbūs veiksniai, turintys įtakos viešbučio rankšluosčio minkštumui, išvaizdai, pojūčiui, ilgaamžiškumui, spalvos patvarumui ir efektyvumui. Kaip išsirinkti tinkamus viešbučių, sveikatos priežiūros ir SPA paslaugų rankšluosčius ir į ką dėmesį renkantis atkreipti reikia labiausiai? Straipsnyje pateikta informacija padės jums įsigyti viešbučių rankšluosčius, kurie puoš interjerą, bus patogūs naudojimui ir suteiks jūsų viešbučių kambariams pridėtinės vertės.

Svarbu suprasti, jog tekstilė viešbučiams, įskaitant rankšluosčius gaminama iš tam tikrų siūlų. Siūlų rūšys pagal medvilnės pluošto ilgį skirstomos į 3 kategorijas, pavyzdžiui, šukuotus, karštus arba atvirus siūlus.

Šukuoti siūlai yra labai brangūs gaminant viešbučio rankšluosčius. Jie gali būti pageidaujami itin prabangiuose viešbučiuose. Atviri siūlai neturi pakankamai pluošto ilgio ir minkštumo, kad galėtų būti naudojami rankšluosčių gamybai.

Dažnai tenka susidurti su kiekvieno siūlo privalumais ir minusais. Tarkime, vieni siūlai gali suteikti minkštumo, kuris be abejonės patiks klientui, bet tuo pačiu ir būti labai trumpalaikis sprendimas, nes jie greitai susidėvi, tampa ne itin dailūs. Po kelių plovimų dažnai susiduriama su susidėvėjimo problema. Būtent todėl tekstilė viešbučiams turi būti labai universali ir tenkinti daugelį poreikių bent iš dalies.

Renkantis tekstilę viešbučiams taip pat reikia nepamiršti ir dydžių. Vieni rankšluosčiai skirti veidui, kiti rankoms ar visam kūnui, todėl ir dydžiai turi būti patogūs tokiam jų naudojimui. Labai dažnai naudojami keli paplitę standartai, kurie puikiai atitinka klientų turimus poreikius. Labai svarbu atsiminti, jog viešbučiuose itin daug pridėtinės vertės turės ne tik vonioje padėti švarūs rankšluosčiai, bet ir chalatai.

Daugelyje šalių, tiksliau daugelyje viešbučių rankšluosčiai būna baltos spalvos, tačiau jei prie interjero tinka ir kitokios spalvos, galima naudoti spalvingesnius variantus. Tekstilė viešbučiuose neprivalo būti nuobodi, tačiau baltos spalvos poreikis puikiai paaiškinamas – jis džiugina puikia estetika ir taip pat leidžia jaustis saugiau dėl higienos, nes lengvai pastebimi nešvarumai. Dar vienas pliusas naudojant įprastas spalvas – prireikus pakeisti tik dalį tekstilės, bus lengva rasti pakeitimui vienodus rankšluosčius ar bent jau labai panašius. Daug sudėtingiau atrasti reikiamas medžiagas, kai naudojami margi, spalvoti ar visai neįprasti rankšluosčiai.

Komentarai
Kraunama...