vacant.lt

Kaip patogiai pasiruošti žūklei?

0 14

Kartais pasiruošti žūklei gali užtrukti, ypač jei nepradedama to daryti iš anksto. Žūklės dieną iškart atsikėlus pradėti ruoštis gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, nes dažnai ko nors nerandama, kas nors nepasiseka, o ir nuotaikos ruoštis nėra, nes nori greičiau atsirasti vietoje. Rytinis skubėjimas sukelia diskomfortą ir dažnai per tą laiką net ir susierzinama iki kol pavyksta pagaliau išvažiuoti iš namų. Dėl šios priežasties iš anksto susidėjus bent kelis daiktus, kurie gali būti lengvai paruošiami ir nunešami į automobilį, galima pasidžiaugti spartesniu ir greitesniu susiruošimu ryte. Echolotai, meškerės, kabliukai, plūdės, masalai – šiuos dalykus greitai suruošite ir nereikės gaišti laiko rytais. Žinoma, jei nemėgstate pasiruošimo ir jus jis vargina, dar geriau būti pasiskirstyti darbus į kelias dienas, jei yra daug pasiruošimo. Tuomet nereikės kažkurią dieną atlikinėti daug darbų, nes jie po truputį bus padaryti prieš išvykstant. Pateikiame kelis patarimus ką ir kada pasiruošti, kad ryte galėtumėte greitai išvykti žvejoti.

Jau susiplanavus dieną, kai vyksite žvejoti, greičiausiai žinote ir vietą, kurioje tai vyks ir kokias žuvis žadate gaudyti. Taigi, galima iškart apgalvoti kokius masalus reikėtų nusipirkti ar pasiimti, taip nereikės vėliau galvoti, nes darbas jau bus atliktas. Atsižvelgus į sezoną, žuvis, greitai nutarsite ko reikia, todėl šis darbas tikrai nesunkus ir greitas, jo geriau nepasilikti, nes matyti ryte prieš išvažiuojant gali būti sunkiau. Pagal žuvis, kurias gaudysite galima pagalvoti ir kokias meškeres įsidėti, ar bus reikalingi echolotai ir ar reikės valties, jei tokia turite. Juk vieni mėgsta žvejoti tik nuo kranto, kiti mielai pasidžiaugia ir pasiplaukiojimu vandens telkinyje.

Kai echolotai ir meškerės paruošti, būtinai įsidėkite meškerykočius, jei jų reikia. Paruošti juos taip pat nesunku iš karto. Teleskopinius iškart galima dėti į automobilį, o kitus patariama apjuosti gumyte. Kad nereikėtų jauko ruošti prie vandens, ypač jei šaltasis sezonas, pasidarykite viską namuose. Tai neužtruks daug laiko, o taip pat per naktį jaukas gali geriau išbrinkti, kas yra teigiamas dalykas.

Komentarai
Kraunama...