vacant.lt

Kaip patiems sutvarkyti spintelę?

0 134

Baldai dažnai sulūžta, pasidaro nefunkcionalūs ir nepatogūs naudojimui, tačiau dažniausiai šių dalykų priežastys būna smulkmenos, kurias gali kiekvienas sutvarkyti pats. Spintelių tiek namuose, tiek biure, jei tokį turite ar dirbate, būna labai daug, todėl tikrai galima pastebėti, kad išlūžta ir stalčiai, stringa durelės, atsilaisvina varžtai. Tokiais atvejais išmesti baldą tikrai nekyla ranka, kadangi tai galima išspręsti labai paprastais būdais.

Didžiausia problema su standartinėmis spintelėmis bei naktiniais staliukais ar virtuvės komplekto baldais yra tai, kad stalčiai greitai pradeda prastai darinėtis. Nors tai nėra labai didelė problema, dažniausiai ji labai erzina ir neleidžia normaliai naudotis reikalingais baldais. Tokią problemą išspręsti galima tikrai nesunkiai – išimkite stalčių ir apžiūrėkite situaciją. Gali būti, kad nedidelis strigimas atsirado tik dėl to, kad bėgeliuose yra nešvarumų, kuriuos reikia nuvalyti, nugramdyti. Tokiu atveju nuvalius verta patepti bėgelius specialia priemone, kuri palengvina darinėjimąsi. Jei visgi bėgeliai yra labai iškrypę ir neįmanoma jų paprastai atstatyti į buvusią poziciją, tuomet galima nusipirkti naujus, kurie būtų tokio paties dydžio ir formos.

Metalinės dokumentų spintos ir kitos metalinės spintelės dažnai problemų su stalčiais neturi, nes jos yra pagaminamos labai tvirtai ir išlaiko didesnius svorius, yra ilgaamžės. Tokios spintelės dažniausiai naudojamos ne namuose, tačiau kuo toliau tuo dažniau jas galima išvysti ir industrinio stiliaus interjere. Metalas labai atsparus daugeliam aplinkos veiksnių, tačiau dažai gali retkarčiais atsilupti. Taigi, jei pastebėjote, kad metalinės dokumentų spintos kraštai, kampai nutrinti, tuomet galima nugramdyti visus dažus ir spintą perdažyti. Specialiais dažais tą padaryti tikrai nebus sunku.

Jei pastebėjote, kad neužsidaro spintelės durys arba užsidaro nepilnai, tuomet būtinai priveržkite atsilaisvinusius varžtus ir durys turėtų būti ir vėl patogiai naudojamos. Jei nepavyksta, tuomet reikia ieškoti specialaus varžto, su kuriuo galėsite pakoreguoti vyrių padėti, o blogiausiu atveju gali tekti perrinkti spintelę iš naujo.

Taigi, tiek metalinės dokumentų spintos, tiek naktinis staliukas ar kitos spintelės gali būti nesunkiai sutvarkomos, jei tik yra noro. Smulkūs gedimai pataisomi net ir namų sąlygomis, todėl neskubėkite išmesti nefunkcionalių baldų – juos galima atgaivinti.

Komentarai
Kraunama...