vacant.lt

Kaip išsirinkti tinkamą lakštinę veido kaukę?

0 5

Kai norisi greitai ir efektyviai sudrėkinti veido odą, į pagalbą dažniausiai atkeliauja lakštinės veido kaukės. Jas itin patogu naudoti ir prieš makiažą, siekiant lygesnės odos efekto arba kai tiesiog norisi atsipalaiduoti ir pasimėgauti lakštinių veido kaukių teikiamu pojūčiu. Plačiame veido kaukių asortimente galima rasti įvairiausio pasirinkimo. Labai svarbu, kad atkreiptumėte dėmėsį į savo odos tipą ir pasirinktumėte kaukę, kuri nesudirgins odos, o galbūt net padės spręsti esamas odos problemas. Kokias lakštines veido kaukes rinktis pagal savo odos tipą?

Riebi oda

Kaukės, kurių sudėtyje yra anglies, retinolio ar molio, gali padėti sumažinti porų dydį ir taip pat pašalinti riebalų perteklių iš odos. Venkite kaukių su kvapiosiomis medžiagomis, nes jos gali padidinti odos jautrumą.

Sausa oda

Tiek dehidratuotai, tiek sausai odai, lakštinės kaukės gali tapti visišku išsigelbėjimu. Kaukės sudėtyje ieškokite kuo daugiau ingredientų vandens pagrindu – alavijas, vanduo, ramunėlės, keramidai, peptidai ir glicerinas.

Įdegusi oda

Drėkinimas yra labai svarbus po saulės poveikio. Lakštinės kaukės, kurių sudėtyje yra alavijo ir glicerino, yra puikus pasirinkimas odos drėgmei atstatyti. Taip pat kaukę kelioms minutėms įdėjus į šaldytuvą, ji suteiks papildomo vėsinimo.

Kovai su odos senėjimu

Jei lakštinės veido kaukės naudojamos tam, kad apsaugotumėte odą nuo senėjimo žymių, ieškokite tokių ingredientų kaip glikolio rūgštis arba pieno rūgštis. Šios AHA rūgštys padės nuvalyti paviršinį negyvos odos sluoksnį ir suteiks jaunatviško spindesio.

Komentarai
Kraunama...