vacant.lt

Kaip džiaugtis įdegiu ir nekenkti odai?

0 4

Vis daugiau kalbama apie saulės žalą ne tik žmogaus organizmui, bet ir odai. Nereikia galvoti, jog išvis negalima saulėje būti, kuris laikas joje gali būti labai naudingas, tačiau jei persistengiama galima vėliau liūdėti dėl nudegimų. Kartais ir nudegti nereikia, atsiradęs įdegis jau parodo, kad kūnas reaguoja į saulę ir praneša apie jos daromą žalą. Nors rudas kūnas gražu, jis taip pat reiškia, kad oda greičiau sensta, raukšlėjasi, nes saulė pakenkia kolageno gamybai. Tam, kad oda būtų daili ir nereikėtų galvoti apie saulės žalą, būnant joje reikalinga apsauga nuo saulės. Naudoti ją reikia pagal instrukcijas ir kiekvieną kartą kai nesislepiama pavėsyje. Dažniausiai žmonės yra įpratę, kad kremas nuo saulės reikalingiausias yra per kaitriausias valandas, tačiau iš tiesų specialistai rekomenduoja tomis valandomis išvis saulėje nesirodyti. Taip geriausiai apsisaugoma. O būnant saulėje net ir vakare ar anksti ryte, SPF priemonės tikrai reikalingos. Kai kurie jas naudoja net ir žiemos metu ir kitais sezonais norėdami apsisaugoti nuo priešlaikinio senėjimo, kurį skatina saulės spinduliai. Jie kuo puikiausiai prasiskverbia ir pro debesis.

Kai nesinori odai kenkti būnant saulės spinduliuose, kaip alternatyva dažnai pateikiami soliariumai, kurie taip pat naudingi ir tiems, kurie nori palaikyti įdegį šaltuoju sezonu, nes nuo saulės įdegti tokiu metu nebeišeina. Soliariumo tikrai galima padauginti, tuomet ir jo teikiama nauda bus žalinga. Taigi, visuomet reikia susidaryti planą ir jo laikytis, kad būtų išgaunami geriausi rezultatai, kurie nekainuotų sveikos odos. Soliariumų kremai tiesiog būtini, norint, kad kūnas atrodytų puikiai, o odos būklė nepasidarytų prasta. Jie sudrėkina, todėl lempos taip nesausina odos. Taip pat kremas papildo odą reikalingais vitaminais, tad ir pats soliariumo įdegis būna saugesnis.

Savaiminio įdegio kremai irgi gali būti geras būdas palaikyti norimą kūno odos spalvą, tačiau sklando mitas, kad tai yra nesaugu ir kenkia odai. Žinoma, prasta priemonė tikrai nepagerins odos būklės, tačiau išsirinkus kokybišką produktą, jis nedarys jokios žalos odai. Svarbiausia mokėti gražiai ir tolygiai juo pasidengti odą – taip užtikrinsite dailų įvaizdį. Atrasti galima įvairiausių konsistencijų priemonių, tačiau įdegio kremai kol kas yra populiariausias variantas. Aukštos kokybės savaiminio įdegio kremų rasti galima – https://hempz.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Komentarai
Kraunama...