vacant.lt

Įtempiamų lubų gamyba: kodėl maža kaina ne visada geriau?

0 6

Daugelis vis dažniau atranda įtempiamas lubas, kuriomis galima dailiai papuošti namus ir interjerą. Nors kurį laiką tokiu sprendimu naudojosi labai mažai žmonių, dabar galimybės leidžia rinktis šį būdą visiems. Anksčiau įtempiamos lubos buvo labai brangus produktas ir paslauga, todėl ją įpirkti galėjo nedaugelis. Dabar atsiradus dideliam skaičiui šio produkto  gamintojų ir specialistų, kurie gali jas įmontuoti, kainos pasidarė konkurencingos, todėl jos nesunkiai įperkamos kiekvienam norinčiam puikaus dizaino namuose. Deja, bet verta žinoti, kad labai pigias paslaugas siūlantys asmenys ar įmonės, gali būti apgavikai.

Į rinką atėjus įtempiamų lubų galimybei, jokių apgavysčių nebuvo, tačiau kuo labiau jos populiarėja, tuo daugiau problemų galima pastebėti. Pradėtos gaminti netikros plėvelės, kurios nėra aiškios sudėties. Jos neatitinka ES saugos ir ekologiškumo reikalavimų, todėl gali kelti ligas ir kitaip trikdyti sveikatą. Originalios plėvelės yra pagamintos pagal visus reikalavimus ir įtakos sveikatai neturi. Taigi, pastebėjus nesuprantamai pigius įtempiamų lubų pasiūlymus, reikėtų nepulti pirkti paslaugos ir pasidomėti plėvelės pagaminimu ir kilme.

Jeigu įtempiamos lubos jums tikrai atrodo geriausias pasirinkimas, tuomet verta žinoti, kad jos gali būti labai įvairios, todėl su tokiomis lubomis galima susikurti ir labai išskirtinių interjero idėjų. Raštuotos, skirtingų spalvų lubos gali būti puikus akcentas jūsų kambaryje. Kai kurie renkasi net ir įvairiausius paveikslėlius ar nuotraukas – vienas populiariausių atvaizdų ant plėvelės yra dangus, kuris sukuria žaismingesnį ir erdvesnį kambarį. Rinktis galima iš blizgių ir matinių plėvelių, todėl pagal savo skonį nesunku atitaikyti norimą variantą.

Lubų montavimui svarbu pasirinkti labai gerus specialistus, kurie turi patirties ir tikrai iškart viską padarys kokybiškai. Taip būsite tikri, kad lubos tarnaus dar ilgai. Jei nesate tikri dėl dizaino, tuomet verta pagalvoti apie dizainerio konsultaciją, kuri padės parinkti kambariui geriausias spalvas. Jeigu nenorite nieko įmantraus ir svajojate apie paprastą kambarį, tuomet galima pasirinkti ir paprasčiausiai baltas lubas, kurios galėtų būti matinės tekstūros. Taip lubos neišsiskirs ir puikiai tiks bet kokio stiliaus kambaryje.

Komentarai
Kraunama...