vacant.lt

Išraiškingesnis žvilgsnis: akių vokų plastika

0 17

Akys daugelio yra vadinamos sielos veidrodžiu, todėl atviras ir išraiškingas žvilgsnis yra tikrai dėmesį patraukiantis veido bruožas. Visada norisi akis paryškinti, todėl naudojami ir dažai, ir priauginamos blakstienos ar kitokie būdai palaikyti akis išraiškingas. Deja, su amžiumi žvilgsnis pasikeičia, dažnai akių vokai pakrenta ir priverčia veidą atrodyti liūdnai, piktai ir pavargusiai. Ant akių vokų perteklinės odos kartais atsiranda ne tik dėl amžiaus, toks dalykas dažnai gali pasitaikyti ir jaunam žmogui, nes tai gali būti įgimta. Kai kuriais atvejais perteklinės odos gali būti tiek daug, kad yra trukdoma regėjimui – nebegalima matyti tokio plataus vaizdo kaip įprastai, o ir skaityti nebūna patogu. Taigi, tokiais atvejais taikoma akių vokų plastika, kuri leidžia ir vėl susigrąžinti puikų regėjimą bei atrodyti net keliais metais jauniau. Veidas ir vėl atspindi tikrąją nuotaiką, o akys nebeatrodo tokios pavargusios.

Kai kurie yra įsitikinę, kad tokia operacija yra daroma tam, kad būtų paslėptos raukšlės, tačiau tai yra netiesa. Akių vokų plastika raukšlių nepaslepia tačiau negalima sakyti, jog tokia procedūra neturi įtakos atjaunėjimui. Visgi išraiškingas žvilgsnis be perteklinės vokų odos, tikrai atrodo jaunatviškesnis. Konsultacijos su plastikos chirurgu metu galima išsiaiškinti kokie rezultatai gali būti pasiekti, todėl iškart žinosite kaip operacija paveiks išvaizdą.

Yra atvejų, kai vokų plastika nėra galima, nes kaip ir kiekviena procedūra, ji negali būti atliekama sergant tam tikromis ligomis ar turint sveikatos sutrikimų. Padidėjęs akių kraujospūdis, infekcijos, kitų ligų paūmėjimai gali pakišti koją norintiems tokią operaciją pasidaryti.

Pati procedūra vyksta neilgai, gali užtukti iki dviejų valandų. Kartais operuojami ir apatiniai vokai, kurie sudaro paakių maišelius – jie taip pat padeda žvilgsnį išryškinti. Retesniais atvejais akių vokų plastika yra kombinuojama su antakių pakėlimu. Tai tikrai gali padėti atjaunėti net ir dešimčia metų. Randų nesimato, kadangi jie daromi natūraliose vokų raukšlėse, taigi užgijus net ir patiems bus sunku randelį atrasti. Operacija daroma su vietine nejautra, tad skausmas tikrai nejaučiamas, o vykti namo galima dar tą pačią dieną.

Komentarai
Kraunama...