vacant.lt

Interjeras: kaip susikurti dailų interjerą nepermokant?

0 25

Interjerą kiekvienam norisi turėti sukurtą pagal save. Kartais įgyvendinti savo idėjas atrodo per sunku, todėl į pagalbą pasitelkiami interjero dizaineriai, kurie pagal poreikius padeda susikurti norimą aplinką, kuri atpalaiduoja ir teikia džiaugsmo akims. Deja, daugeliui atrodo, kad gražus interjeras reikalauja labai daug išlaidų ir nenori vien dėl gražaus vaizdo skirti daug pinigų. Tačiau, kaip ir visose srityse, taip ir interjere, galima susikurti tikrai gražius namus per daug neišlaidaujant, bet tokiu atveju reikia vadovautis keliais patarimais, kuriais dalinasi specialistai. Ne visada kai kurios detalėms reikia leisti didelio kiekio pinigų, kartais verta pasitelkti šiek tiek originalumo ir kūrybiškumo.

Vienas iš daugelio stereotipų, kurie dažnai prisideda prie interjero nuobodumo yra lubos. Įsitikinimas, kad jas reikia palikti baltas yra visiškas stereotipas, prie kurio žmonės yra labiau pripratę nei turėtų būti. Šiais laikais galimas net įtempiamų lubų montavimas, kuris padeda turėti originalesnes, išraiškingesnes lubas, kurios atrodo prabangiai ir tvarkingai už puikų kainos ir kokybės santykį. Kartais nebūtina pirkti dailiausių ir brangiausių dekoracijų į kiekvieną namo kampą, užtenka sužaisti su atspalviais, medžiagomis, raštais. Įtempiamų lubų montavimas tikrai suteikia galimybę net ir norint baltų lubų pasirinkti jas blizgias ar satinines – tai irgi puikus akcentas, kuris gali sukurti norimą stilių, padėti sukurti jaukumą.

Jei įtempiamų lubų montavimas neatrodo geriausias variantas, tuomet pagalvokite apie dekoracijas. Jos neturi būti brangios – jei bijosite savo namuose ką nors paliesti ar numesti, tuomet nebus taip jauku kaip galėtų būti. Gražios, bet nefunkcionalios dekoracijos dažnai yra tik pinigų išmetimas, nes visada galima pasirinkti ką nors jaukesnio, kas taip pat padės sukurti gražią namų aplinką. Vietoj paveikslų ir statulėlių, galima rinktis pledą ant krėslo ar pagalvėles ant sofos – suderinus raštus ir atspalvius turėsite labai jaukią puošmeną, kuri taip pat bus ir labai funkcionali. Pasitarnaujantys interjero dekoro elementai suteikia daug daugiau džiaugsmo ir patogumo namuose. Pagyvinti namų interjerą galima ir su tinkamu apšvietimu, o iškart išsirinkus gerus variantus, nereikia ir išlaidauti – juk apšvietimas bet kokiu atveju būtinas.

Komentarai
Kraunama...