vacant.lt

Informaciją apie veido patempimą

0 4

Senėjimas daugeliui yra visiškai nemalonus procesas, tačiau jis natūralus ir jo sustabdyti tikrai neįmanoma. Tačiau labai norintiems jaunystę išlaikyti kuo ilgiau, senėjimo procesus galima kiek palėtinti. Žinoma medžiagų apykaitos pagreitinti tikrai nepavyks, o ir daugelio kitų procesų nepakeisi, tačiau, kad veide nebūtų tiek daug senėjimą išduodančių raukšlių, puikiai padės veido patempimas. Oda greitai praranda stangrumą, todėl nepavyks vien kremais ją išlaikyti tobulą. Nors kremai turi įtakos odos būklei, odos elastingumui, tačiau tai nėra tokia veiksminga priemonė kaip operacija. Taigi, jei pastebite, kad veidrodyje matote ne tai ką norite matyti ir vis kyla minčių apie odos patempimą, tuomet pats laikas jam ryžtis. Taip padidinsite pasitikėjimą savimi, tačiau iš pradžių būtina pasidomėti apie tai, kad nedarytumėte klaidų ir suprastumėte ką ši operacija duoda ir ko reikia vengti bei nesitikėti.  

Veido patempimas dažniausiai atliekamas moterims, kurios jau būna peržengusios keturiasdešimties metų ribą. Žinoma, tokios operacijos yra numatomos tikrai ne pagal amžių, o pagal odos būklę, nes kartais net ir penkiasdešimties metų moterys gali turėti tik kelias negilias raukšleles. Veido oda, senėjimo procesas dažnai būna individualus, galima tik maždaug numatyti kada ir kaip viskas vyksta. Taigi, jei jus vargina daug daugiau nei kelios neryškios raukšlelės, pastebite, kad oda jau yra kiek pasmukusi, vargina nulinkę akių bei lūpų kampučiai, tuomet veido patempimas turi būti apsvarstomas.  

Verta žinoti, kad po operacijos veidas neišlieka visuomet toks pats, jis vis tiek sensta, tačiau patempimu tas procesas yra pristabdomas. Ir toliau verta tepti veido odą kremais ir kitomis grožio priemonėmis, kurios gali apsaugoti nuo raukšlių. Po operacijos galima jausti, kad oda tapo lygesnė ir stangresnė. Kad oda kuo ilgiau išliktų tokia reikia nepersistengti su saulės voniomis ir visuomet naudoti apsauginį kremą – saulė tikrai nėra geras draugas, kai kalbama apie odos grožį ir jaunyste.  

Specialų tvarstį po operacijos reikia nešioti apie dvi savaites, o mėlynes, kraujosruvos išnyksta per šiek tiek daugiau laiko. Veido patempimas, gijimas yra labai individualūs kiekvienam žmogui, nes kiekvieno situacija kitokia, skiriasi odos būklė. Organizmai reaguoja skirtingai, todėl skirtis gali ir gijimo laikas.  

Komentarai
Kraunama...