vacant.lt

Hydrafacial veido valymas: kuo naudingas?

0 29

Pastaruoju metu tikrai labai populiarus tavo Hydrafacial veido valymas, kurį išbandyti spėjo daugelis šou pasaulio atstovių. Nors procedūra nėra itin pigi, tačiau jos nauda daugelis lieka nustebę ir visuomet rekomenduoja odos būklę pagerinti kreipiantis į specialistus, kuriems nesvetimi Hydrafacial aparatai. Oda rūpintis labai svarbu, kadangi būtent ji išduoda apie senėjimo procesus. Gera veido priežiūra tikrai gali pristabdyti raukšlelių atsiradimą, tačiau kartais vien kremo ar serumo gali ir nepakakti. Reguliariai apsilankant procedūrose, kurių metu puoselėjama oda, galima tikėtis kur kas geresnės odos būklės, ilgesnio jaunatviškumo ir, žinoma, didesnio pasitikėjimo savimi. Daugelis renkasi paprastesnius veido valymo būdus, todėl atlieka mechaninius, rūgštinius valymus, kurie tikrai ne visuomet tinka kiekvienam odos tipui. Tačiau odą būtina valyti, o profesionali procedūra rekomenduojama bent kartą per du mėnesius.

Hydrafacial aparatai nėra agresyvios priemonės – jos kaip tik užtikrina kur kas geresnį ir švelnesnį odos išvalymą. Tokios procedūros metu ne tik giliai valoma oda, bet ir suaktyvinama limfotaka bei kraujotaka. Kadangi pasirinkus tokią procedūrą naudojami ir specialūs kokteiliai, puoselėjantys odos būklę, galima džiaugtis išvalytomis poromis visiškai nepažeidžiant odos. Dėl naudojamų rūgščių ir vakuumo, nešvarumai ištraukiami gana švelniai.

Procedūros metu naudojami serumai ir kitos priemonės, leidžiančios procedūros naudą pagerinti kiek įmanoma labiau. Dažnai atliekamas ir specialus masažas pagal veido masažines linijas, todėl atslūgsta visi paburkimai, pagerinama kraujotaką. Veidas atrodo dailesnis, lygesnis. Kadangi procedūros metu skatinama kolageno gamyba, galima džiaugtis ir priešraukšliniu poveikiu. Ypač kolagenas skatinamas procedūros pabaigoje naudojant LED šviesų terapija. Skirtingos spalvos padeda skirtingai veikti odą, todėl Hydrafacial aparatai suteikia labai daug įvairiapusiškos naudos.

Labai svarbu tokiai procedūrai pasiruošti tinkamai ir prieš ją nenaudoti rūgščių, nesidaryti injekcijų ir visuomet informuoti specialistą ar neturite kokių nors alergijų. Pati procedūra atliekama ne tik moterims, bet ir vyrams, todėl rekomenduojama kreiptis visiems, kurių odai Hydrofacial aparatai galėtų padėti. Toks odos valymas tinka turint problematišką, sausą, jautrią odą, besiskundžiantiems elastingumo sumažėjimu ar pigmentinėmis dienomis bei kitais senėjimo požymiais.

Komentarai
Kraunama...