vacant.lt

Dizainerių patarimai stilingam interjerui namuose

0 46

Kiekvienam žmogui svarbus jaukumas namuose, todėl nieko keisto, kad dėl šios priežasties daugiau dėmesio tenka skirti interjerui. Juk nesinori, kad vos po poros mėnesių interjeras imtų erzinti ir nebedžiugintų akies. Reikia susikurti tokį namų vidų, kurio aplinka būtų maloni dar ilgą laiką, o tam, kad tą padaryti būtų kur kas lengviau, galima atsižvelgti į kelis interjero dizainerių patarimus, kurie stebina praktiškumu. Pasidomėjus patarimais gali būti lengviau nuspręsti ar jums tinkamas įtempiamų lubų montavimas ar paprastesni sprendimai, taip pat lengviau sugalvoti ir dekoracijas, kurios džiugintų namuose. Taigi, sužinokite kokiais dar patarimais dalinasi interjero dizaineriai, kurie gali būti naudingi kuriant išsvajotą interjerą.

Pirmiausias dalykas, kuris labai svarbus tam, kad jaustumėtės namuose jaukiau yra aplinka. Namo interjeras bus labiau įtikinantis, jeigu bus priderintas prie eksterjero ir jo supančios gamtos arba miesto sumaišties. Galbūt todėl dažnai pastebima, jog užmiesčio namai atrodo natūralesni tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Naudojami medžio elementai, gamtos motyvus atitinkančios dekoracijos. Loftai arba miesto namai dažniausiai labiau primena urbanistinį stilių, kartais minimalizmą, daugiau modernumo, nes būtent tai atspindi miesto šurmulį, kuriame gyvenama. Tarkime, natūralesnė aplinka gali atsispindėti interjere ir daug moderniau nei įsivaizduojate. Pavyzdžiui, įtempiamų lubų montavimas leidžia turėti lubas, ant kurių gali būti atspausdintas dangus, todėl galima pasidžiaugti ir itin kūrybiškais variantais. Tai taip pat atskleidžia ir dar vieną labai svarbią puikaus interjero paslaptį – atsisakyti stereotipų. Būtent baltos grindys, įprastos spalvos, pabodę baldai neleidžia turėti to, ko norisi namuose. Todėl įtempiamų lubų montavimas padės išspręsti nuobodulio ant lubų, o kiek įdomesnį baldų sprendimai suteiks išskirtinumo ir originalumo.

Nereikia bijoti ir spalvų, tikrai ne visi pilki ar baltos spalvos interjerai būna įdomūs. Kartais spalvingesnės idėjos atrodo ne tik stilingiau, bet ir įneša daugiau geros nuotaikos, nuteikia linksmiau. Žinoma, jei spalvų labai daug ir jos visiškai nesuderinamos, kartais gali gautis ir chaosas, tačiau protingai derinant atspalvius, atsižvelgiant į namų stilių ar turimą temą, gali gautis tikrai neblogas bendras namų interjero vaizdas.

Komentarai
Kraunama...