vacant.lt

Biožidinių privalumai

0 267

Tikrai labai daug žmonių nuolat svajoja apie židinį namuose. Tai gražus interjero akcentas, kuris apšildo namus ir leidžia jaustis puikia atmosfera šaltuoju sezonu. Deja, židiniai ne visiems taip lengvai pasiekiami, kadangi jiems reikalingas kaminas, gera sistema, kuri leistų namuose džiaugtis tokiu malonumu. Šiuolaikiniuose namuose dažnai apie kaminus niekas nepagalvoja, kadangi statomi kuo ekonomiškesnės klasės namai ir jei iškart neapsvarstoma kokia šildymo sistema bus reikalinga, kaminą tenka integruoti vėliau arba rinktis tai, kas nereikalauja tokio sudėtingo proceso. Dabar tiems, kurie itin trokšta namuose džiaugtis židiniu, bet tokios galimybės neturi, dabar lengvai pasiekiami biožidiniai, kurie nereikalauja tiek priežiūros ir yra itin ekologiškas pasirinkimas, norintiems prisidėti prie gamtos tausojimo. Žinoma, tokiu atveju irgi reikalinga rekuperacija, tačiau ji ir taip dažnai pasirenkama, o naujuose, ekonomiškuose namuose ji būna ir privaloma.

Biožidiniai gali būti rengiami bet kur, jei patalpos ne itin didelės, rekuperacija tikrai reikalinga, tačiau didesnėse patalpose kai kuriais atvejais galima apsieiti ir be jos. Namuose biožidiniai gali būti net ir miegamajame, jei yra toks poreikis. Su įprastais židiniais reikia laikytis tikrai labai daug saugumo reikalavimų. Kamino valymas turi būti reguliarus, rekuperacija privaloma, reikalingi net statybos leidimai. Rengiant židinį daugiabutyje reikia leidimų ir tikrai ne visuose aukštuose tai gali būti įgyvendinta. Su biožidiniais yra visai kitaip, nes jie kūrenami bioetanoliu, kuris yra gaminamas būtent šiam tikslui, yra švarus kuras ir neturi jokių priemaišų, kurie galėtų būti kenksmingi. Degimo metu išsiskiria tik vandens garai, todėl nėra dūmų ar kitokio pavojaus nei žmogaus sveikatai nei būsto saugumui.

Kadangi toks pasirinkimas nėra susijęs su kaminais ar kitokiomis sistemomis, jį galima įrengti bet kurioje vietoje, nereikia kaip nors apdirbti, o prireikus jį galima patogiai perkelti. Dizainų taip pat yra įvairiausių, todėl galima džiaugtis stilingumu namuose. Galima atrasti net tokių variantų, kurie veikia būdami pastatyti ant stalo. Įvairiausi dydžiai leidžia pritaikyti biožidinį net ir mažiausiuose kambariuose ar kitose patalpose.

Komentarai
Kraunama...