vacant.lt

Barzdos auginimas: kaip ja rūpintis?

0 89

Vis daugiau vyrų skiria dėmesį barzdoms. Dabar itin populiarėja barzdų auginimas, formavimas, todėl galima pastebėti ne tik daug priemonių, produktų, kurie leidžia pasirūpinti barzda, bet ir kur kas daugiau grožio salonų tik vyrams. Dailiai suformuota barzda tikrai atrodo tvarkingai ir patraukliai, tad norint puikios išvaizdos, tenka pagalvoti apie tinkamą barzdos priežiūrą. Deja, ne visada barzda auga taip, kaip norėtųsi. Vieni turi itin vešlias, ilgas barzdas, o kiti pastebi, jog barzda auga tik tam tikrose vietose arba skiriasi plaukeliai. Jeigu svajojate apie vešlesnę, ilgesnę barzdą, tačiau tokios neturite, galima įsiminti kelis patarimus, kurie ateityje pravers norint turėti dailią barzdą.

Vienas iš patarimų, kuris tikrai gali padėti barzdai atrodyti dailiau yra sportas. Sunku įsivaizduoti kaip tai gali būti susiję, tačiau prakaituojant pasišalina visi toksinai iš odos, todėl atsikimšus poroms, atsilaisvina vietos plaukų folikulams, plaukų augimui. Negana to dėl sporto kyla ir testosteronas dėl ko plaukeliai auga greičiau. Barzdos priežiūra gali susidaryti ne tik iš jai skirtų priemonių, jai įtakos turi net ir valgomas maistas. Jei norite, jog jūsų plaukai augtų greičiau, tuomet reikia savo organizmą aprūpinti visomis reikalingomis medžiagomis. Sportas ir sveika mityba yra įtakingi dalykai visam kūnui, įskaitant net ir barzdą.

Barzdos aliejaus naudojimas taip pat gali būti labai naudingas. Kasdien naudojamas aliejukas gali pagerinti barzdos augimo greitį ir pačią jos išvaizdą. Barzdos priežiūra nėra sunku ir pasitepti aliejuku tikrai neužtrunka, o rezultatai tikrai nustebina. Dėl aliejaus nelieka pleiskanų, oda nesausėja, plaukai išlieka pamaitinti, suminkštinti, dėl ko bendras vaizdas atrodo puikiai. Jei pastebite, kad plaukeliai auga netinkama kryptimi, dažnas aliejaus tepimas gali padėti juos palyginti.

Svarbu nepamiršti, jog barzdos priežiūra panaši į galvos plaukų priežiūrą – ją taip pat reikia plauti. Nešvarumai, priemonių likučiai turi būti reguliariai išplaunami. To daryti kasdien nereikia, tačiau kartą į savaitę naudoti barzdos šampūną būtina. Paprastas šampūnas tinka ne visuomet, nes gali barzdą išsausinti ir palikti šiurkščią.

Komentarai
Kraunama...